امروزه با رشد چشم گیر فضای فناوری اطلاعات در کشور ، نیاز مبرم این صنعت به نیروهای متخصص و کاربلد ، روز به روز در حال افزایشه. از طرف دیگه اما به دلیل نقص سیستم آموزشی در اکثر دانشگاه ها در یاد دادن مهارت های کاربردی ، نیروی مورد نیاز شرکت های حوزه فناوری اطلاعات ، تامین نمیشهبه عبارت ساده تر ، بازار کار به شدت دنبال نیروی متخصص میگرده اما نیروی مطلبوش رو پیدا نمیکنهاز طرفی فارغ التحصیلان رشته های مهندسی کامپیوتر و ... به شدت دنبال کار میگردن و در اکثر مواقع کاری پیدا نمیکنن .

ما در مکین حدود 10ساله که نیروهای متخصص در حوزه فناوری اطلاعات تربیت می کنیم و با این تجربه ، هم میدونیم که شما برای استخدام در شرکت های حوزه فناوری اطلاعات به چه مهارت هایی نیاز دارید و هم میدونیم بازار کار به استخدام چه نیرویی تمایل داره. ما با ترکیب این دانسته ها، تونستیم دوره هایی رو تعریف کنیم که یک نیروی صفر کیلومتر بعد از 6 ماه بتونه "به راحتی" در بازار کار استخدام بشه و این یعنی یک فرصت استثنایی برای شمایی که دلت میخواد برنامه نویس یا گرافیست بشی .

آکادمی مکین ، یه محیط صمیمی و تخصصیه که تمام تلاشش ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان این سرزمینه. ما توی آکادمی مکین با استفاده از متدولوژی آموزشی منحصر به فرد ، کمک میکنیم تا آدم های با انگیزه بتونن به رویاهاشون برسن.

ویژگی های آکادمی مکین

متودولوژی خاص آموزشی : اینجا توی مکین یاد میگیری چطوری یادبگیری . یعنی چی؟ یعنی ما علاوه بر اینکه بهت آموزش های تخصصی میدیم ، یادت میدیم که بتونی از پس مشکلاتی که توی این مسیر برات ایجاد میشه هم بر بیای. بتونی راه حل های درست پیدا کنی و برای موفقیت در محیط کاری که بعدها استخدام میشی ، مشکلی نداشته باشی.

منتور های حرفه ای: در بوت کمپ مکین ، کسانی به عنوان منتور انتخاب میشن که خودشون این راه رو رفتن و سال ها تجربه دارن و چندین پروژه ی بزرگ انجام شده یا در دست اجرا دارن منتورهای ما ثابت کردن که میتونن شما رو به موفقیت برسونن

آموزه های کاربردی : دوره های مکین کاملا پروژه محوره و شما با انجام حداقل یه پروژه واقعی حین دوره ، تجربه های مفید و عملی خوبی کسب می کنی . همچنین با کار در کنار اعضای بقیه تیم ها یه تجربه ی فوق العاده از کار تیمی به دست میاری که میتونه توی محیط کار خیلی کمکت کنه

تضمین استخدام : تا امروز تمام فارغ التحصیلان مکین بعد از پایان دوره به راحتی جذب بازار کار شده اند و این بهترین تضمین ما برای استخدامه علاوه بر این شما 70 %هزینه های دوره رو بعد از استخدام ، بصورت قسطی از حقوقت توی یک سال پرداخت می کنی ، و این ثابت می کنه که ما به خودمون اعتماد داریم

پرداخت قسطی : ما توی آکادمی مکین برای اینکه هیچ کس به خاطر مشکل مالی از شرکت توی دوره ها جا نمونه ، این امکان رو برای دانشجوهامون فراهم کردیم که بتونن همه ی هزینه های دوره رو به صورت قسطی توی 20 ماه پرداخت کنن.

کارگاه های کاربردی : برای اینکه شما بجز در مباحث فنی، در مهارت های رفتاری و حرفه ای هم به سطح مقبول بازار برسید، در طی این دوره ها، کارگاه های متنوعی خواهید داشت . کارگاه رزومه نویسی ، حضور در جلسه مصاحبه ، فرهنگ سازمانی و کارگاه های انتقال تجربه، کارگاه های انگیزشی و... که از شما یه حرفه ای میسازه 

محیط صمیمی : کارآموز ها در آکادمی مکین ، توی یک محیط صمیمی و دوستانه با همکاری و هم افزایی هم دیگه ، سعی میکنن به موفقیت برسن . از تجربه های هم استفاده میکنن و کنار هم تجربه های جدید کسب می کنن . یادت نره برای موفیقت، همیشه به دوستای خوب نیاز داری .